20 Ocak 2016

Aras Kargo Uydurma Adrese Teslimat Yapıldı!

Teslimat için yazdığım adresimin yerine Aras Kargo uydurma bir adres yazıp ''evde kimse yoktu'' diyerek şubeye götürmüş. Aradığımda şubeden alacaksınız dediler.
1- Benimle alakası olmayan adreste beni bulamamaları kadar doğal bir şey var mı?
2-Hadi adres yanlıştı (ki kargonun yanlışı) paketin üstündeki telefon ne işe yarıyor acaba? Arayarak durumu neden bildirmiyorlar?
3-Ürünü gönderen kişi doğru adresi yazmasına rağmen Van gölü şubesi hangi mantıkla uydurma adres yazıyor? Yani mantığını anlayamıyorum?
4-Söz konusu uydurma adres vana ait. Dolayısıyla İstanbul'daki göndericinin bana ait böyle bir adres uydurması imkansız. Bu saçmalık hakkında işlem yapılırsa sevinirim.

Muhammed 36 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed22 Ocak 2016

    Göndericinin bana ulaşması için yazdığı adresin dışında uydurma bir adres yazıp daha sonra beni o uydurma adreste bulamayan ve bana ''adresinizde olmadığınız için şubeye geleceksiniz'' diyen Aras Kargo firması ile abartı olmasın 20 defa görüşmeme ve bana haklısınız denilmesine rağmen (ses kayıtları vardır) hala sorunum çözülmedi. Ve hala bana şubeden alın diye geri dönüş yapılıyor. Bugün de çözülmezse bu sorunum, hayatım boyunca her yerde ve her tanıdığıma mutlaka bu firmadan uzak durmasını söyleyeceğim.

  • Muhammed21 Ocak 2016

    Bana dün saat 17:30 da dönüş yapıp yine aynı notu ilettiniz. ''gidip paketinizi şubeden almanız gerekmektedir'' aman diyorum Aras Kargo firması! ! Müşteri memnuniyeti sıfır!

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Ocak 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön