25 Ocak 2014

Aras Kargo Ürünümü Kırık Teslim Etti!

25.01.2014 günü Aras Kargoyla internetten sipariş vermiş olduğum oto için cam rüzgarlığını ben ikametimde yok iken eşime teslim edilmiş daha sonra eve giderek kargoyu kontrol ettiğimde ürünün kırık olduğunu gördüm.

Aras Kargo Kilis şubesine gittim ancak kapalı olduğunu gördüm çağrı merkezini aradım kargoyu kuryenin yanında açıp açmadığımı sordular ben evde yok iken teslim edildiğini bundan dolayı açamadığımı bildirdim.

Konuyla ilgili hiçbir şey yapamayacaklarını belirttiler. Kargoyu kontrol etmem gerekiyor tamam böyle bir madde var kabul ediyorum, peki benim adıma gelen kargoyu neden eşime teslim ediyorsunuz? Kesinlikle her koşulda Aras Kargo'yu tercih etmeyeceğim...

Ali 54 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Ocak 2014

    kargonun bana teslim edilmediğini size açıklıyorum siz hala alay eder gibi teslimat sırasında hasar tespit tutanağı olmadığı şeklinde cevap yazıyorsunuz dalgamı geçiyorsunuz?

  • Aras Kargo Temsilcisi27 Ocak 2014

    Merhaba; Konu hususunda müşterimize e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön