03 Eylül 2013

Aras Kargo Ürünümü Kırık Teslim Etti!

İzmir'de bir bilgisayar firmasından sipariş ettiğim dizüstü bilgisayar floresan lambası, firmanın güzel paketlenmesine rağmen üç sefer üst üste kırık olarak elime ulaştı. İlk ikisinde firma büyük anlayış ve fedakarlık göstererek ürünü bedelsiz olarak tekrar gönderdi ama dün elime ulaşan son paket de kırık çıkınca artık firmayı aramaya bile utandım. İlk iki pakette tutanak tutturmadığımız için Aras kargo sorumluluk almadığından bu sefer tutanak tutulmasını istedik ama görevli gerek yok biz bunu alıcıya geri yollarız diyerek alıp gitti. Müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulundum. Ürün bedeli olan 50 TL ve üç seferdir ödediğim toplam 15 TL kargo bedelinin tarafıma ödenmesini istiyorum.

Emrah 40 Okunma

Cevaplar

  • Emrah06 Eylül 2013

    Aras kargo her üç seferde de göndericinin sorumlu olduğunu iddia ederek büyük bir başarıya imza attı.Sanırım çelik muhafaza içinde göndermesi gerektiğini düşünüyor olmalılar.Söyleyecek söz bulamıyor, hayal güçlerinden dolayı firmayı tebrik ediyorum! Bundan sonra her platformda yaşadığım bu tecrübeyi paylaşarak insanları bilgilendirmeye devam edeceğim.

  • Aras Kargo Temsilcisi03 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu ile ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön