12 Aralık 2015

Aras Kargo Ürünüm Şubede 3 Gün Bekledi Diye İade Olarak Geri Gönderdiler!

7.12.2015 Pazartesi tarihinde adresime gelmesi gereken kargom tüm gün evde olmama rağmen SMS yoluyla size ulaşamadık şubeye bıraktık mesajı attılar. Bilgi için bıraktıkları numarayı aradığımda kimse telefonu açmadı. Daha sonra 11.12.2015 Cuma günü vakit bularak Aras Kargo Buca şubesi ne gittim. Burada kargomu 3 gün içinde gelip teslim almadığım için iade olarak geri gönderildiği söylenildi. Halbuki daha 10.12.2015 Perşembe tarihinde kargonuzu Buca şubesinden alabilirsiniz diye SMS gelmişti. Sorgusuz sualsiz ve haber vermeden daha Pazartesi gelen ürünü Cuma gittiğimde şubede iade olarak geri gönderilmiş buldum. Bu kar amaçlı uygulanan durum yüzünden kargom geri gidecek daha sonra geri gelecek.

Halil 31 Okunma

Cevaplar

  • Halil13 Aralık 2015

    Aras Kargo müşteri ilişkileri tüm şikayetlere aynı şeyi kopyalamak ne büyük bir ilgidir? Hayretler içerisinde izliyorum, firmanızı tüm arkadaşlarım ve şahsım olarak bir daha kullanmama kararı aldım.

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön