15 Nisan 2013

Aras Kargo Ürünüm Kayıp!

Aras Kargo Manavkuyu şubesinde güya kaybolan ( ben satılmış olabileceğinden şüpheleniyorum) kargomdan bir aydır haber yok. Ben aramazsam aramıyorlar, güya tahkikat yapılıyor. O şubede aradığım herkes birbirini şuçluyor. Nasıl bir firmadır bu? Bir de ''elektronk ürün garanti kapasamında değil, ürününüzün faturası var mı'' diyorlar.

Yyahu, ben 3 bin liralık malzememi bulmalarını istiyorum, ya da parasını versinler. Bu işin peşini bırakmayacağım. Hala şube sorumlusu ''E.'' bey adında biri beni arayacak, bu kadar pahalı malzeme nereye gider? hala haber vermediler. Haber değil, ürünümü ya da parasını hemen versinler.

Bahar 37 Okunma

Cevaplar

  • Bahar 17 Nisan 2013

    444 25 52'den aradılar dün ayrıntıları öğrenmek için, fakat henüz geri dönüş olmadı muhatap bayiden ya da genel müdürlükten tekrar. Bu arada kargo tesliminin üzerinden 35 gün geçmiş oluyor bu sorun neden halledilmiyor. Koca kargo nereye gider. Bildiğimiz hırsızlık gibi oldu bu. Dişhekimliği malzemem çalınmış hissediyorum, çünkü şu an muaynehanemde cihazın yeri boş. Evet. çalındı.!!!! Hemen bir çözüme ulaşmalı artık.

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba , Müşterimiz mile görüşülmüş olup Konu hakkında bilgilendirme yapılarak araştırlması başlatılacağı bilgisi verildi ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön