Aras Kargo Ürünüm Ben Evde Olduğum Halde Teslim Edilmedi!

Canan A. |

4084318409400 numaralı siparişim, geldikleri saatlerde ben evde olduğum halde elime ulaşmadı. Zaten büyük ihtimal teslim etmeye bile gelmediler. Çünkü şirket olarak doğru söylememeyi politika edindiğinizi düşünüyorum!

Geçen sefer de ben evde olduğum halde benim haberim / isteğim olmadan ürünümü apartman görevlisine teslim ettiniz ve üstüne teslim alan kısmına ben teslim almadığım halde benim adımı yazdınız! 3 gün boyunca ürünümün nerede olduğunu bulamadınız. Ta ki apartman görevlisi kendisinin teslim aldığını bana söyleyene kadar. Soruyorum size tekrardan nasıl bir etik anlayışınız var? Bugünkü ürünümün de bana acil olarak ulaşması gerekiyordu ama yine beni rezil ettiniz! Yeter artık!

Etiketler :

Başkasına Teslimat Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan A.
  21 Kasım
  16:29

  Ürünüm hala daha elime ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini 3 kere aradım hep geri dönüş yapılacağı söylendi fakat yapılmadı. Aras kargo Hızırbey şubesini aradım ben konuşurken oradaki görevli dün geç saate kaldığı için ürünümün teslim edilmediğini söyledi ve telefonu suratıma kapattı. Geç saate kaldı dediği saat 6'ydı. Çok saygısız bir firmasınız ve müşterilerinize hiç mi hiç önem vermiyorsunuz. Sabahtan beri ürünümün nerede olduğunu sorgulamaktan çok sıkıldım. İstanbul'dan İstanbul'a bir ürünün 2014 yılında gelmesi bu kadar zor olmamalı. Umarım ürün bugün benim elime ulaşır çünkü gerçekten artık sabrım taştı!

 • 21 Kasım
  13:46

  Merhaba,
  ilgili konuda yapılan araştırmalar sonucunda müşterimize e- mail yoluyla bilgilendirme yapıldı

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

  444 25 52

 • 21 Kasım
  13:46

  Merhaba,
  ilgili konuda yapılan araştırmalar sonucunda müşterimize e- mail yoluyla bilgilendirme yapıldı

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

  444 25 52