Aras Kargo Ürünlerim Defalarca Kırık Gönderildi.

Çağtay E. |

Daha evvel 12 defa gönderip, hiçbir sorun yaşamadığım ürünlerim ki kilometrelerce uzağa gönderipte, en ufak bir hasara uğramayan ürünlerdi. Son zamanlarda 30 ve 100 km arası, yakın mesafelere giderken hep kargoda kırılmıştır. 3 gün evvel müşterimize kırık olarak ulaşan ürünü, tekrar kutusunda, balonlu naylona sarılıp özenli gönderim yapılmasına ve üzerine kırılabilir ibaresini, (sticker) yapıştırın denmesine rağmen yine kargoda kırılmış ve müşterimizin eline kırık olarak ulaşmıştır. Maddi zarara ve firma itibarımızın sarsılmasına sebep olmuştur. Artık bu kargo ile yavaş yavaş ilişkilerimizi sonlandıracağımızı beyan edip.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağtay E.
  30 Temmuz
  14:53

  Hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. Acaba nasıl bir inceleme yapılmaktadır? Yoksa inceleme söz de mi kalmaktadır? İşinizi düzgün yapsaydınız, kargo bilgilerini bizden isterdiniz, biz de size gönderir ve öylece inceleme yapardınız. Acaba inceleme yapıyorum adı altında konu çözüme kavuşturuldu havası mı verilmeye çalışılıyor? Yazıklar olsun...

 • 29 Temmuz
  09:36

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52