12 Ekim 2015

Aras Kargo Ürün Teslimatı Yapılmadı!

İlgili şikayeti BİMER'e de yazmış bulunmaktayım. İlgili firma sözde kapıya gelmiş bir kağıt yapıştırmış evde yokmuşuz yapıştırdığı kağıtta ne tarih var ne saat ki kişi evde, insan olarak insan ihtiyaçları olabiliyor. Dışarıya çıktığında aracın gittiğini görüyor ve telefon ile aranıyor fakat karşı tarafta bir muhatap bulunamıyor ve eşim ve ben çağrı merkezi ile görüşmeler yapıyoruz fakat herhangi bir işlem olmuyor toplam bir saat görüştüm ama yine de bir şey olmadı. Ben kargoyu almıyorum onlar da getirmiyor bu sorun nasıl çözülür size bırakıyorum sabahtan beri kişi evde bekliyor ama lavabo ihtiyacı için tam bu sırada kargo geliyor aksilik onlar da hemen gidiyor.

Emrullah 24 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah 19 Ekim 2015

    Ürün gelmediği için iade işlemini yaptım artık gelmesinin bir anlamı yok fakat ilgili firma yüzünden yaşamış olduğum sıkıntı içinde ilgili firmann kınanmasını istiyorum.

  • Emrullah 15 Ekim 2015

    Şuana kadar herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Ekim 2015

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön