Aras Kargo Ürün Teslimatı Yapılmadı!

Emrullah K. |

İlgili şikayeti BİMER'e de yazmış bulunmaktayım. İlgili firma sözde kapıya gelmiş bir kağıt yapıştırmış evde yokmuşuz yapıştırdığı kağıtta ne tarih var ne saat ki kişi evde, insan olarak insan ihtiyaçları olabiliyor. Dışarıya çıktığında aracın gittiğini görüyor ve telefon ile aranıyor fakat karşı tarafta bir muhatap bulunamıyor ve eşim ve ben çağrı merkezi ile görüşmeler yapıyoruz fakat herhangi bir işlem olmuyor toplam bir saat görüştüm ama yine de bir şey olmadı. Ben kargoyu almıyorum onlar da getirmiyor bu sorun nasıl çözülür size bırakıyorum sabahtan beri kişi evde bekliyor ama lavabo ihtiyacı için tam bu sırada kargo geliyor aksilik onlar da hemen gidiyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrullah K.
  19 Ekim
  09:56

  Ürün gelmediği için iade işlemini yaptım artık gelmesinin bir anlamı yok fakat ilgili firma yüzünden yaşamış olduğum sıkıntı içinde ilgili firmann kınanmasını istiyorum.

 • Emrullah K.
  15 Ekim
  15:35

  Şuana kadar herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

 • 12 Ekim
  09:52

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52