29 Eylül 2016

Aras Kargo Ürün Teslimatı.

İstemeye istemeye sorun çıkacağını bile bile sipariş ettiğim eşyayı Aras Kargo'ya vermek zorunda kaldım. Son iki yılda bu 4 ya da 5. siparişim Aras Kargo ile ve tüm siparişlerimde paket evime getirilmedi. Her seferinde yoğunluk bahane edilip paket şubede bekletiliyor ta ki ben şubeye gidene kadar. Her seferinde bunu yapıyorlar. Aradığım zaman şu an teslimatta gün içinde gelecek diyorlar, fakat hiçbir zaman gelmiyor. Artık yeter yani, şikayet edebildiğim her yere şikayet edeceğim.

Uğur 176 Okunma

Cevaplar

  • Uğur29 Eylül 2016

    Bahsettiğim şube de Eskişehir İkieylül Şube'si.

  • Uğur29 Eylül 2016

    Sorun hala devam etmekte ve yoğunluk sebep gösterilerek iki gündür paketin teslimatta olduğu söyleniyor. İlk gün yoğunluğa takılan paketin ertesi gün verilmesi icab ederken iki gündür sözde yoğunluktan bana sıra gelmiyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi29 Eylül 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön