10 Haziran 2016

Aras Kargo Ürün Kaybolması!

13/05/2016 tarihinde N11.com sitesinden satın almış olduğum cep telefonunun arızalı olması nedeni ile N11.com'dan aldığım kod ile Aras Kargo'ya ürünümü 60***8761330 kargo takip numarası ile teslim ettim. 4 gün sonra N11.com (bilgisayar deposu yetkilileri benimle iletişime geçip kargomun gelmediğini ve benim belirttiğim kargo takip numarasının başka bir firmaya gittiğini belirttiler.

Aras kargo'yu arayarak kargomun yanlış adrese gönderdiklerini ve gerçekte göndermeleri gereken adresin hangisi olduğunu söyledim. Üzerinden 1 ay geçti kargom kayıp 7 kere kayıt açtırmama rağmen telefonla dönüş bile yapmıyorlar kargomun kayıp olduğunu da söylemiyorlar, tek söyledikleri şey "gerekli departmana kayıt açıyoruz"efendim. Bu kadar topu taca atan bir firma görmedim.

Can 213 Okunma

Cevaplar

  • Can18 Haziran 2016

    Şikayetimin üzerindende 8 gün geçmesine rağmen Aras Kargo benimle hala iletişime geçmedi. Hiçbir bilgi vermiyor ve benim bu kargoyu unutmamı üzerine bir bardak soğuk su içmemi bekliyorlar burada verdikleri cevaplar sadece göstermelik

  • Can13 Haziran 2016

    Aras Kargo hiçbir şekilde burada cevapladığı gibi yapmadı. Beni hiç aramadılar cevap yazmalarının üzerindende 4 gün geçti kargom hala kayıp ve benimle ilgilenmiyorlar.

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Haziran 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön