Aras Kargo Ürün Kaybolması!

Can Bartu K. |

13/05/2016 tarihinde N11.com sitesinden satın almış olduğum cep telefonunun arızalı olması nedeni ile N11.com'dan aldığım kod ile Aras Kargo'ya ürünümü 60***8761330 kargo takip numarası ile teslim ettim. 4 gün sonra N11.com (bilgisayar deposu yetkilileri benimle iletişime geçip kargomun gelmediğini ve benim belirttiğim kargo takip numarasının başka bir firmaya gittiğini belirttiler.

Aras kargo'yu arayarak kargomun yanlış adrese gönderdiklerini ve gerçekte göndermeleri gereken adresin hangisi olduğunu söyledim. Üzerinden 1 ay geçti kargom kayıp 7 kere kayıt açtırmama rağmen telefonla dönüş bile yapmıyorlar kargomun kayıp olduğunu da söylemiyorlar, tek söyledikleri şey "gerekli departmana kayıt açıyoruz"efendim. Bu kadar topu taca atan bir firma görmedim.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Bartu K.
  18 Haziran
  12:31

  Şikayetimin üzerindende 8 gün geçmesine rağmen Aras Kargo benimle hala iletişime geçmedi. Hiçbir bilgi vermiyor ve benim bu kargoyu unutmamı üzerine bir bardak soğuk su içmemi bekliyorlar burada verdikleri cevaplar sadece göstermelik

 • Can Bartu K.
  13 Haziran
  11:16

  Aras Kargo hiçbir şekilde burada cevapladığı gibi yapmadı. Beni hiç aramadılar cevap yazmalarının üzerindende 4 gün geçti kargom hala kayıp ve benimle ilgilenmiyorlar.

 • 10 Haziran
  09:50

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52