24 Ekim 2016

Aras Kargo Ürün Eksik Teslim Edildi.

21 Ekim 2016 Cuma günü tarafıma teslim edilmesi gereken klimanın dış ünitesi Paşabahçe Aras Kargo'da unutulduğu bildirilmiş Fakat aynı gün bir sonraki gün ve pazartesi günü ürün hala tarafıma teslim edilmemiştir fakat hiç bir şekilde tarafımdan imza alınmaksızın daha sonra teslim edileceği düşüncesi ile sistem üzerinden teslim edildiği işaretlenmiştir. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede hiçbir netice olmamış Paşabahçe Aras Kargo'nun 3 adet telefonuna hiçbir şekilde ulaşılamamıştır ve tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır Aras Kargo'nun yaptığı özensizlik ve iş bilmezlik müşteri hizmetleri tarafından çözülememiştir.
Takip no. 6155562819387.

Emrah 90 Okunma

Cevaplar

 • Emrah 24 Mayıs 2017

  Sorun tarafınızdan değil şahsım tarafından çözüldü bir de konuyu saptırıp satın aldığım yeri suçlamışınız ayıp

 • Emrah 26 Ekim 2016

  Burada hatalı olan gvnderici firma değildir. Firma söz verdiği gibi 15 saat içinde kargo işlemini tamamlamış fakat Aras Kargo mesefe aralığı 10 km olan mesefede ürünü teslim edememiş ve hiçbir yetkili tarafıma dönüş yapmamıştır.

 • Emrah 25 Ekim 2016

  21 Ekim 2016 Cuma günü tarafıma teslim edilmesi gereken klimanın dış ünitesi Paşabahçe Aras Kargo'da unutulduğu bildirilmiş Fakat aynı gün bir sonraki gün ve pazartesi günü ürün hala tarafıma teslim edilmemiştir fakat hiç bir şekilde tarafımdan imza alınmaksızın daha sonra teslim edileceği düşüncesi ile sistem üzerinden teslim edildiği işaretlenmiştir. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede hiçbir netice olmamış Paşabahçe Aras Kargo'nun 3 adet telefonuna hiçbir şekilde ulaşılamamıştır ve tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır Aras Kargo'nun yaptığı özensizlik ve iş bilmezlik müşteri hizmetleri tarafından çözülememiştir. Takip no. 6155562819387

 • Emrah 25 Ekim 2016

  Ayrıca Paşabahçe müdürünün yaptığı alınganlıktan dolayı ürünü prosedür uygulayarak pazartesi günü değil salı günü teslim edeveğini telefonda bildirmiştir.

 • Emrah 25 Ekim 2016

  Yaptığım araştırma neticesinda Tuzla daki aktarmada ürünün farklı araçlara konulduğu bu sepepten iç ünite boru aksamı ve takma demirleri cuma günü tarafıma imzasız bırakılmış ürün tarafıma teslim edilmesi esnasında ise dış ünitenin Paşabahçe şubesire Tuzla aktarmadan teslim edilmiş olup ürün Adana'dan ayrı şekilde gelmesi oldukça mantıksız olup tüm kutuların aynı araca yüklenme dikkatini göstermeyen Aras Kargo gönderici firmanın üzerine dikkati çekmek için yanıltıcı bir açıklama yapmaktadır.

 • Aras Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

  Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön