10 Eylül 2013

Aras Kargo Ürün Eksik Çıktı!

3511107984443 takip nolu 1 adet kolimizde karşı taraftan 46 adet ürün gönderilmesine rağmen içerisinden 42 adet ürün çıkmıştır. Yaptığımız incelemede koli üzerinde ekli fotoğraflarda da görüldüğü üzere Marmara Transfer Merkezi logolu bantlar olduğu görülmüştür. Tahminimizce koli transfer merkezine ulaştığında zarar görmüş ve ilgili kişiler tarafından bantlanmıştır. Bu zarar gören kısımdan 4 adet ürün kaybolmuştur.

Bu ürünler faturalı dır ve bedeli 376 € dur. Bununla ilgili gıda şubesine yapmış olduğumuz başvurulardan herhangi bir sonuç alamamış bulunmaktayız. Aras Kargo dan şikayetimiz vardır.

Erkan 43 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 07 Ekim 2013

    sonuç olarak problemimiz çözüldü, bu nedenle Aras Kargo ya teşekkür ederiz. ancak kaybolan ürünler dolayısı ile müşterimiz ile yaşadığımız sıkıntılar düşünüldüğünde kargo firmalarının taşımaya daha çok özen göstermesi gerekmektedir. sanırım kargo şirketlerinin daha çok denetlenmesi bu konuda yardımcı olacaktır.

  • Erkan 25 Eylül 2013

    henüz konu ile ilgili sonuç alınamadığından 376 € + KDV tarafınıza bugün fatura edilecektir. bilginize.

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli araştırmalar sağlanmaktadır. Sonuç hususunda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön