10 Nisan 2013

Aras Kargo Ücretlendirme!

Daha önceden Aras Kargo ile düzenli olarak 1 yıldan uzun bir süre çalıştık. Fakat 2013 yılı itibariyle ortalama 5TL ' ye gönderdiğim kargonun bedelini 13-18TL arasına çıkardılar ve haber verme gereksinimi bile duymadılar. Kendilerini arayıp bu konu hakkında bilgi almak istediğimde de istenilen kadar kargo göndermediğimi bahane ettiler. Ben kargo ile ilk anlaşma yaptığımda herhangi bir taahhütte bulunmamıştım ama demek ki onların bir beklentisi varmış. Aras Kargo Pelikan Şubesi ve Trakya Bölge Satış Ekibi gerçekten çok zayıf. Müşteri memnuniyeti sıfırın altında. Gerçekten Aras Kargo bu şekilde daha çok müşteri kaybeder.

Tc 43 Okunma

Cevaplar

  • Tc 11 Mayıs 2015

    Tarafımıza hiçbir dönüş yapılmamıştır. E-posta da gelmemiştir. Sanal kişilerle iletişime geçmeniz de mümkün de değildir!

  • Tc 19 Nisan 2013

    Aras Kargo dan mail yolu ile dönüş yapıldı. Bir beklentileri varmış bizim tarafımızdan fakat karşılayamamışız. Böyle bir adet limitinden veya sınırından ilk anlaşma yapılırken bize bildirilmedi ve beyan edilmedi.Onu geçtik anlaşmayı tek taraflı fes ettiler ve ortlama 5TL olan fiyatı 18TL ye çıkardılar. Bu mu sizin gibi kurumsal bir firmanın KURUMSALLIĞI.Yazık gerçekten YAZIK!!!!!

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Nisan 2013

    merhaba, müşterimize irtibat bilgilerinden ulaşılamamış olup, e-posta yolu ile gerekli araştırmaların sağlandığına dair bilgi verilmiştir. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön