19 Nisan 2013

Aras Kargo Ücret İkinci Kez İsteniyor!

11 nisan 2013 yılında internetten Gitttigidiyor yapmış olduğum alışveriş kargo dahil bir şekilde ödemesi yapıldığı halde ve ürünü teslim eden satıcının bu durumu belgelemesine rağmen ürünü teslim alan Aras Kargo Hasırcılar şubesi ücreti alıp ve ücreti alınmamış gibi işlem yapıp, ürünün varış yeri olan aras kargonun Aksaray ilindeki Hasandağı şubesi ise ürünü ücretini almadan teslim etmiyor.

Durumdan Hasırcılar şubesi haberdar edilerek bu sorunun halledilmesi istenmiş ancak ne Hasırcılar ne de Aksaray/Hasandağı şubesi bu konuda yardımcı olmak istemeyip ücretin tekrar ödenmesini aksi halde ürünün iadesini yapılacağı konusunda uyarılarda bulunuyorlar ve şu an 18 nisan 2013 hala teslim yok.

Oktay 64 Okunma

Cevaplar

  • Oktay28 Nisan 2013

    Telefonla aranmadım...Sanırım yanlış bir numarayı aradınız..Bana ulaşmak çok kolaydır..7/24 telefon yanımda ve her arayana cevap vermek gibi bir huyum vardır..Neyse mesele bu değil.. Ürün 15 gün gecikmelide olsa ulaştı.Aslında bu kaosu çözmekte en çok yardımı gittigidiyor satıcısının Hasırcılar şubesine bizzat 3 kez giderek ve daha fazla sayıda telefonla arayarak çözen Bartu arkadaşa teşekkür ediyorum..Tek teşekkür ona.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Merhaba , Müşterimiz aranmış olup ulaşaılamdı konusun hakkında müşteri temsilcimize bilgi verilmiş olup en kısa zamanda müştrimize dönüş yapılacaktır ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön