09 Mayıs 2013

Aras Kargo Ücret Alınıyor Ama Adrese Teslim Yok!

Konya dan Eskişehir e bir paket yedi günde gitti. Adrese teslim olması gerekirken ve kargo paketi üzerine alıcının adresini yazmama rağmen alıcıya adresiniz yok merkezden almanız gerekiyor denilmiş. Hem yedi gün bekleteceksiniz hem adrese teslim ücreti alacaksınız hem de kargoyu teslim etmeyeceksiniz.

Necati 48 Okunma

Cevaplar

  • Necati22 Ağustos 2013

    Yapılan hatayı geç de olsa farkeden firma aynı kargoyu hemde adresi bile değişmeden 24 saat olmadan adrese teslim etmiştir. böyle hızlı hizmet verebilen bir firmanın beni bu kadar mağdur etmesi gerçekten düşündürücüdür.

  • Necati09 Mayıs 2013

    Verilen bilgiyi de yazsaydınız iyi olurdu. İşte mesajınız: İletmiş olduğunuz e-maile istinaden ilgili birimlerimiz ile irtibata geçilmiş olup ******** irsaliye numarası ile sevki gerçekleşen kargonuzun ulaşımında yaşanan sıkıntıdan dolayı son derece üzgün olduğumuzu iletir, adresinizin yetersiz olması sebebi ile teslimatınızın sağlanamadığını bildirmek isteriz. Ben teslim ederken adresi tam olarak yazdım. O zaman neden eksik denilmedi. aras kargo önemsiz paketleri bile taşımayı hak etmiyor. kargom şu anda kayıp. her geçen gün alıcı maddi olarak kayba uğruyor. Sanıyorum ki bu konu tüketici hakları hakem heyetinde çözülecek.

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Mayıs 2013

    merhaba, konu tarafımıza da yansımış olup, müşterimize bilgilendirme sağlanmıştır. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön