Aras Kargo Üç Aydır Bilgi Veren Yok!

Metin T. |

Aras Kargo ile Evidea.com 'dan aldığım ürünün iadesi için ürünü 3.11.2014 tarihinde 4239716453703 kargo takip numarasıyla geri yolladım. 3 adet ürün (88tl) iki adet paketten oluşmaktaydı. Bir ay geçti teslim olmadı. İlgili şubeyi 3. aramamda paketin birinin kaybolduğunu merkezin bilgi vereceğini söylediler. Bir hafta sonra Aras Kargo müşteri hizmetlerinden aradığını söyleyen bir bayan malzemem.com (evidea) 'nın müşterileri olduğunu, kendilerine ürün bedelinin geri ödemesinin gerçekleşeceğini söylediler. 15 gün sonra evidea.com'a mesaj attım kargo size teslim edilmiş gözüküyor cevabıyla karşılaştım. Aras Kargo müşteri hizmetlerini defalarca aradım ilgili birim size geri dönecek denildi. Dönmedi!

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin T.
  25 Mart
  10:05

  Firma beni arayıp ulaşamadığını iddia eden 2 e-posta gönderdi. Ben e-postadaki telefonu aradım konuyla ilgili sizi arayacaklar demekten başka bir şey yapmadılar. Muhatap bulamadım ve yine aramadılar. Yıldırmaya yönelik bir tavır izlenimi veriyor bende.

 • Metin T.
  11 Mart
  13:30

  10 gün oldu hala ne arayan var ne soran! Yine oyalama taktiği uyguluyor firma kasım başından beri 5 ay olacak neredeyse! İnsaf bir kargonun teslimat bilgisi ya da geri ödeme bilgisini vermek bu kadar mı zor! Ben buradan kargonu kaybettik geçmiş olsun, bir bardak soğuk su iç mesajından başka bir şey alamıyorum müşteri olarak, kusura bakmasınlar. İşlerini düzgün yapma konusunda hassas olmalı firmalar!

 • 02 Mart
  17:02

  Merhaba,
  Konu tarafımıza da yansımış olup, kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52