27 Temmuz 2016

Aras Kargo Teslimatta Gecikme Oldu!

Aras Kargo ile 21.07.2016 tarihinde tarafıma gönderilen paket, 23.07.2016 tarihinde bağlı bulunduğum dağıtım şubesine gelmiştir. Bugün 27.07.2016, paket hala elime ulaşmadı. İşin ilginç yanı, teslim edilememe sebebine önce "toplumsal olaylar" diye bir yalan yazmışlar, sonraki gün ise "alıcı kargoyu almak istemiyor" diye daha da komik bir bahane uydurmuşlar. Bir önceki kargo için de "adres yetersiz" demişlerdi, 2 gün sonra getirmişlerdi.

Kuryeler resmen kafalarından sebep uydurup görevlerini yapmıyorlar. Üzücü olan ise, Aras müşteri hizmetlerine durumu defalarca (25.07.2016'dan beri her gün) bildirmeme rağmen kimsenin hiçbir aksiyon almaması. Böyle ciddiyetsiz bir lojistik anlayışı inanın görmedim. Aras mı, asla!

Özgür 82 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Özgür 28 Temmuz 2016

    Bugün çok daha ilginç bir şekilde gönderici onaylı kargonun geri yönlendirildiğini öğreniyorum. Özetle bana gönderilen paketi Aras Kargo 1 hafta boyunca tarafıma getirmeden bekletmiş, bugün de bana hiçbir şekilde dönüş yapılmadan, benim onayımın olduğu söylenerek geri göndermiştir. Benim onayımın olduğu belgeyi veya ses kaydını tarafıma gönderin diyorum ses yok. Aras Kargo'nun bu kadar berbat bir hizmeti olduğunu bilmiyordum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön