Aras Kargo Teslimat Yapmıyor!

Fatma Nur S. |

Bugün elimde olması gereken teslimatım, Aras Kargo çalışanlarının yanlış şubeye yönlendirmesi sonucunda gelmedi. Önemli ve sağlık açısından gerekli bir ürün olmasa bu kadar mağdur olmayacağım ama insanların hatası sebebiyle böyle şeyler yaşamak gerçekten çok can sıkıcı.

Üstelik arayıp haber de vermiyorlar. Verdikleri tek cevap "o bölgenin sistemine giremediğimizden kargonuz tekrardan dağıtım merkezine geri gönderilecek". Bu nasıl bir mantıktır ya? Madem hatalı olan sensin oradan hemen yönlendir bana ürünümü ki bahsettiğin o kalite anlayışını ben de görmüş olayım. Şükür ki bu piyasada tek değiller ve çok daha sistematik çalışan firmalar var.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Nur S.
  24 Haziran
  10:13

  firmadan yalnızca şikayetinizle ilgili yönlendirmeler yapıldı size haber verecekler gibi bir mail aldım. bunun dışında ne arayan ne de haber veren oldu. ertesi gün yine ben genel merkezi arayarak kargomun durumunu öğrendim ve gittiği şubedekilere rica ettim artık ve o şekilde paketim bana ulaştı. söyledindiğine göre ilgili şubeyle (palmiye şubesi) alakalı sorun her zaman oluyormuş ve benzeri şeyler yaşanıyormuş. bu şikayetleri önemsemediğiniz anlamına geliyor zaten.

 • 19 Haziran
  15:46

  Merhaba;
  Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52