09 Eylül 2013

Aras Kargo Teslimat Yapmayıp Bir de Beni Suçluyor!

Ben böyle bir firma hayatımda görmedim. Bugün gelmesi gereken kargo bu saate kadar hala gelmedi bir de üstüne üstlük telefonuma mesaj atıyorlar geldik sizi bulamadık diye bu saatte. Ben sabahtan beri çok önemli bir kargo olduğu için evden dışarı adım atmadım bir Allah'ın kulu gelmedi.

Kargo getirmek için bütün gün kulağım kapıdaydı ve evden dışarı adım atmadım. Kimse gelmiyor kargo getirmek için bir de tam mesai saatinin bitiminde sizi bulamadık diye mesaj atıyorlar. Madem numaram sizde var mesaj atıncaya kadar arayıp biz geldik neredesiniz desenize madem evde değilmişim ya hani. Böyle bir firma görmedim ben hayatımda ne zaman Aras Kargo ile bir şey yollasalar böyle sorun çıkıyor.

Emir 40 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Eylül 2013

    Merhaba, Emir Bey'e e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmış olup, kargosunun öncelikli teslimatı gerçekleştirilecektir. yaşamış olduğu sıkıntı adına sizin nezdinizde müşterimizden bir kez daha özür diler,işbirliğinin devamını dileriz. Saygılarımızla, Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel: 444 25 52 www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön