Aras Kargo Teslimat Problemleri!

Veysel B. |

06.12.2015 tarihi Pazar günü akşam Hizlial.com'dan toplam 35 liralık iki tane ürün satın almıştım. Standart bir gönderim ürünü olduğu için Salı günü kargoya verildi. Neyse buraya kadar sıkıntı yok dedik. Ama Perşembe günü İzmir'e gelen kargo bugün cumartesi olduğu halde hala elime ulaşmadı. Şubesinin telefon numarasını açan yok adres bile sitesinde eski yer gözüküyor onu bile değiştirme tennezzülünde bulunmamışlar. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra dün ve bu sabah kopyala yapıştır tarzında mesaj gönderip ürün mesai saatleri içerisinde gönderilecektir diye laf salatası yapıyorlar. Ama hala bir tık yok.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel B.
  15 Aralık
  15:33

  Bugün gelen saçma sapan mesajdan gördüğüm kadarıyla ürün çoktan bize gelmiş geri şubeye gitmiş şimdi de geri firmaya iade ediliyor. Yahu hangi ara geldi diye soruyorum kafadan sallama cevaplar veriliyor. Ne doğru düzgün bir adres ne adam akıllı telefona cevap veren çalışan var. Manisa/Mesir şubesinden kargo işi olanlar bir kere daha düşünmeli bence.

 • 14 Aralık
  12:53

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52