Aras Kargo Teslimat Problemi!

Erdoğan U. |

Ayın 18'inde adıma kargoya verilen ürün 19'unda doğru şubeye geldiği halde bugün ayın 25'i ve oluşturduğum 2 şikayet üzerine dahil adresime getirilmemiş, merkezi aradığımda aldığım tek cevap sürekli bildiriyoruz, şubeyi de 50 kere aradım çok şükür birine cevap verdiler aldığım yanıt bugün oraya aracımız çıkmayacak, yarın diye sorduğumda inşallah yanıtı:) Dün de adıma yine başka bir firmadan kargo verildi Aras ile bugün akıp ettiğimde resimlerde görüldüğü üzere yanlış şubeye gitmiş yani gecikecek. Onu doğru şubeye bile gönderememişler:) Çok büyük firma vesselam, beceremeyecekseniz biz yapamıyoruz diyin para ödeyip size vermeyelim vermesinler kargoları.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan U.
  27 Kasım
  09:38

  Dün buraya yazdığım, daha önce defalarca şikayet ettiğim bir konu ve halen çözüm bulunamamasına üstelik bugün bir de yalan söyleniyor. Dün oluşturduğum şikayet sonrası jh393186 irsaliye numaralı kargom dün akşam saat 5 te konuşuyoruz şube de görünüyor araçta bile değil ama bu sabah yani konuştuktan 17 saat sonra arayıp sorduğumda adrese gelinip bulunamadığım ve not bırakıldığı şubeden alınacağı söyleniyor.
  1 - Çarşamba günü akşam araçta olmayan bir kargo ne zaman bana getirildi perşembe sabahına kadar yerimde bulunamadım gece 2 de filan mı geldiler? 2 - Burası 7/24 hizmet veren güvenlik firmasının şantiye ofisi sürekli açık yani:) . Bu kurye yalanı yanına mı kalacak?

 • Erdoğan U.
  26 Kasım
  10:52

  Bu sabah yani ayın 26sında az önce görüştüm müşteri hizmetleri ile şimdi de adrese gelinmiş bulunamamış not bırakılmış şubeden alacaksınız denildi. Ancak Burası 7/24 çalışan bir şantiye ben güvenlik müdürüyüm, 25 inde yaptığımız konuşma kayıtları var böyle bir not yok ve 25 inde şubede görünen kargo 26 sı sabah uranmış olarak yalan söylenip olay kapatılıyor. Kamera kayıtlarından da baktırıyorum herhangi bir Aras Kargo aracı gelmemiş şantiye ye. Bu mudur sizin çözüm anlayışınız?

 • 25 Kasım
  16:28

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52