06 Kasım 2015

Aras Kargo Teslimat Problemi.

Pazartesi günü yola çıkan kargom 48 saat teslim süresi denerek Perşembe olmasına rağmen getirilmemiştir. Takip numaramla baktığımda Rize'ye gelmiş olmasına rağmen Trabzon Aktarmada gözükmektedir. Ayrıca Aras Kargo Rize Şubesi çalışanları aramış olmama ve oraya gittiğimde görmeme rağmen telefonlara bakmamaktadır. Şubeye gittiğimde eve gönderileceğini söylendi ve eve "Adres yanlış/yetersiz olmasından dolayı teslimatı yapılamamıştır" bahanesiyle getirilmedi. Kaç gündür beklediğim acil olan kargomu bugün de alamadım. Şikayetim var!

Ozan 18 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Kasım 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Ozan06 Kasım 2015

    Kargom dün olduğu gibi bugün de adres yanlış veya yetersiz denerek getirilmedi. Bugün de yine dağıtıma çıkarılmış Yine adres eksik ya da yanlış yaziyor teslim edilemedi yazıyor. Bunun olacağını bildiğimden 1,5 saattir soğukta şube önünde kargo aracini bekliyorum. Ayıptır günahtır. İnsanların zamanına da çektiği çileye de yazık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön