Aras Kargo Teslimat Problemi.

Emre Ö. |

4194647378437 takip numaralı kargom 11.12.2014 tarihinde sabah 8 de teslimata çıktı fakat gün içerisinde evde olmama rağmen getirilmedi ve aksam teslim edilemedi. Şubede diye mesaj geldi fakat 12.12.2014 tarihinde şubeye teslim almaya gittiğimde bugün tekrar dağıtıma çıktı denildi ve ben yine alamadım. Şubeye gittiğim sırada tekrar getirmişler ve bu sefer kağıt bırakmışlar şubeden bana 5.30'da gelin ve kargonuzu alın dediler gittiğimde fakat gittiğimde bir saat sonra gelin dediler.

Bende bu bekletmeden dolayı kargomu alamadım 13.12.2014 tarihinde tekrar dağıtıma çıkacaksa ona göre tedbir alayım dedim fakat dağıtıma çıkmayacak dediler bu durumdan çok şikayetçiyim ve Aras Kargo'yu kullandığıma pişmanım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  11:30

  merhabalar müşterimize ulaşılamamış olup takibimizde olan konu sonuçlanmıştır. a mail olarak müşterimize gerekli bilgiler paylaşılacaktır
  Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır.
  saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52

 • 13 Aralık
  10:31

  merhabalar
  müşterimize irtibat bilgisinden ulaşılamamış olup kargo bilgilerine ulaşıldı. Konu ilgili birime aktarılmış olup gerekli incelemeler sağlanarak müşterimize bilgi paylaşılacaktır.Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır.
  saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52