Aras Kargo Teslimat Gerçekleşmedi!

Özlem D. |

16.07.2014 tarihinde internetten yapmış olduğum siparişim 17.07.2014 tarihinde kargoya verildi. Kargo takibinde 18.07.2014 tarihinde şubede olduğu gözükmekteydi. Bende kargonun yakınlarında bulunduğumdan akşam saat 5 gibi gidip şubeden teslim almak istedim. Dağıtımda olduğunu söylediler.

Ertesi gün teslim olur diye bekledim 23.07.2014 bugün oldu hala kargo teslim olmadı. Aradım adres yetersizmiş. Açık açık yazmışım adresi krokimi çizeyim birde kargoya, telefon diye birşey var madem adres yetersizmiş onlara göre telefon etsinler dimi oda yok. Müşteri hizmetleri de şikayet kaydı alıyor dönüş yok. Bayram geldi kargo gelmedi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem D.
  24 Temmuz
  14:31

  Aras kargo dün dönüş yaptı adresi teyit etti başka adres verdim bari oraya götürün diye, aldılar adresi ama teslimat yine yok. kaç defa telefon ettim hep müşteri hizmetleri çıkıyor, şubelere ulaşmak imkansız. Bugün 7. gün ve kargo hala ulaşmadı. Bu kargo şirketi ile çalışan firmalarada yazıklar olsun. Bu durumları görüp böyle kargo şirketleri ile çalışmamaları gerekiyor.

 • 23 Temmuz
  17:16

  Merhaba;
  Konu kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmış olup, müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52