Aras Kargo Teslimat Gecikmesi!

Ali Y. |

Aras Kargo'dan gelecek olan siparişim İstanbul içinden 20 km uzaklıkta bir küçükyalı şubesinden Üsküdar'a gelmesi gerekiyordu. 3 gündür gelmiyor. Takip numarasından yolda olduğu gözükmektedir. Müşteri ilişkilerini arıyorum telefon numaramı alıp döneceğiz diyorlar ama 3 gündür 3 kez şikayetimi bildirdim geri dönen yok ilgili kimseyi bulamadım. Üsküdar setbaşı şubesi telefonlara bakmıyor.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Y.
  07 Aralık
  10:18

  5452355969889 takip numaralı kargom Üsküdar setbaşı şubesine 07.12.2015 tarihinde ulaşmıştır. Fakat kargo hakkında defalarca bilgilendirme istememe rağmen bana kimse dönüş yapmamıştır. Kendi imkanlarımla kargoyu almaya gittim şubedeki personelin lakayıt tavırları ile karşılaştım. Kargomun gecikme sebebini sorduğumda 3 kişiyiz yoğunuz sanki geri gönderdik kargonuzu gibi bir cümle sarf etti. Sizi şikayet edeceğim dediğimde Genel merkezi arayın şikayet edin dedi. Ben şikayetçiyim setbaşı şubesinden

 • 04 Aralık
  15:48

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52