Aras Kargo Teslimat Gecikmesi..!

Buğra K. |

13.10.2015 tarihinde İstanbul Bakırköy Kurumsal şubesine teslimi yapılan kargom İstanbul Levente teslimatı yapılamamış olup 14.10.2015 tarihinde dahi yola çıkmadığını öğrendim. Bunun üzerine gerekli birimleri şikayetimi ilettiğim halde konu ile ilgilenmeyi bırakın 15.10.2015 tarihinde kargoyu Denizli'ye gönderdiler, şaka gibi. Aynı gün çözüm merkezi tarafından aranma istegimi çağrı merkezine iletmiş olduğum halde az önce zoraki arayıp kargomun Denizli' de olduğunu söylediler. Genel müdürlük şikayet hattı telefonu açmıyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğra K.
  16 Ekim
  11:23

  Bu nedenle mi ban uzun zaman geri dönüş yapılmayıp dikkate almadınız. Bu arada hiç bir bilgi vermiyorsunuz. Ne genel müdürlügünüdeki bu konudaki yetliki kişinin adı telefonu maili gibi. Sizden ricam Kalite Departmanızın genel ve aynı zamanda yetkilisinin email adresini paylaşırsanız Sirketinize kalite belgeleri veren kuruluşlara kaliteli hizmet anlayısını tekrar sorgulamalarını isteyecek mail atacagım. Sanırım kaliteli hizmet anlayısınızı kurumsal olarak olarak gozden gecirme vaktiniz gelmiş gibi duruyor. çözüm biriminiz bu kadar yoğun çalışıp geri dönüş yapacak zaman bulamıyorsa!

 • 16 Ekim
  11:04

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52