09 Haziran 2016

Aras Kargo Teslim Etmek Çok mu Zor?

Adamlar güya bir paket getirecekler. Ne takip numarası doğru çalışıyor. (Yola çıktı dedi, yarım saat sonra "adreste bulunamadığınız dan şubeye geri geldi" dediler.
Yollayan alıcı ihbarlı yazmadığından geldiğimizde telefon etmedik diyorlar. O zaman telefon numaramı niye istiyorsunuz, spam mesaj atmak için mi? Daha telefon kullanmayı bilmiyor Aras Kargo.

Akşam 18:00'de da şube kapanıyor. Gelip almanız lazım diyor bir de utanmadan. Zaten ürün Yenimahalle'den Mamak'a gelecek. Ben Mamak'ın diğer ucundaki şubeye almaya gideceğim ürünü almak için.?

Özgün 169 Okunma

Cevaplar

  • Özgün12 Haziran 2016

    Neyi araştıracaksınız. Daha önceden de teslim etmeden şubeye götürdüğünüz ürünlerimi mi boş koli kafalı adamların (bknz. Kendi reklamları) çalıştığı Aras Kargo? Bu firma daha önce de şahin sucuklarından gelen koliyi (üzerinde ibare var, ve strafor paket) de site güvenliğine bırakıp, sahibi gelip alacak sizin aramanıza gerek yok diye tembihlemiş bir firmadır. Kendileri zahmet edip haber vermedikleri gibi görevlilerin haber vermesini de engelliyorlar. 3 gün sonra güvenlik koli kokmaya başladı diye uyarmak için aramıştı site güvenliği. Niye e-ticaret sitelerinde Aras Kargo seçeneğinin ücretsiz olduğu belli, teslim edilmeme garantisi veriyorlar.

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Haziran 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön