20 Ekim 2016

Aras Kargo Teslim Edilmeyen Ürünüm!

6650774944583 takip numaralı gönderim Feshane şubesinden Maslak şubesine bir türlü ulaşmıyor. " Doğru teslimat şubesi olan xxxxx şubesine yönlendirilmiş uyarısı ile Aras Kargo'nun şubeleri arasında seyahat ediyor. Aras Kargo'dan daha sorunsuz bir gönderi almadım desem yalan olmaz. Her defasında Maslak şubesi bulunamıyor. Her kargo gönderdiklerinde 3-4 gün bekliyorum hatalı şubeye gönderiyorlar. İstanbul da Maslak şubesi yanlış giriliyorsa diğer teslimat şubelerinde neler oluyordur kim bilir. Netten alışveriş yaparken Aras Kargo ile göndereceklerse almıyorum. Her defasında çağrı merkezini arıyorum. Şikayetiniz alındı diyorlar başka da bir şey olmuyor. Kısaca Aras Kargo hayatıma girme lütfen.

İlker 74 Okunma

Cevaplar

  • İlker21 Ekim 2016

    Yine klasik hareketlerini yaptılar. Müşteri temsilcisi aradı. İşlemi yapan personelin cezalandırılacağımı iletti. Amaç burada ceza değil. Personeliniz bu konuda bilgilendirseniz aynen tekrar buı hataları yapmaz.

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön