04 Aralık 2015

Aras Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Her zaman beni pişman eden kargo şirketi bu defa da çiçek bahçesi adlı şirket ile anlaşmalı olduğundan karşıma çıktı. Çiçek Bahçesi'nden siparişim 01.12.2015 tarihinde alıcıya teslim edilmeliydi.

Aldığım ürün de kek! 4 gün kargo teslim süresi koymuşlar. Bayatlayan ürün bile hala alıcıya teslim edilmedi. Doğum günü sürprizinin bir anlamı kalmadı. Kargo takip numarasından baktım, kargo kabul edilmediği için teslim edilemedi diyor. Alıcı aranmamış, ürün bayatlamış.Bir işi hakkıyla yapamıyorsanız çıkın sektörden. Çiçek Bahçesi adlı firma ürününe de sahip çıkmıyor. İyi bir ikili olmuşsunuz.

Aycelen 56 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aycelen 09 Aralık 2015

    Kargo hala elimize ulaşmadı. Çiçek bahçesi adlı firma da dolandırıcı çıktı. Aliağa şubenizde kimse telefona çıkmıyor! Müşteri memnuniyet sıfır!

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön