Aras Kargo Teslim Edilemeyen Kargo!

Gülcan Özkan Y. |

Mardin'den adıma gönderilen paket için Aras Kargo'yu arayıp sorgulamama rağmen adıma herhangi bir gönderi olmadığı söylendi. Farklı zaman ve günlerde ısrarla arayıp sormama rağmen adıma bir gönderi olmadığı hatta gönderi olsa sistemde görüleceği söylendi. 8 gündür yok ortalıkta! Karşı taraf göndermedi diye düşünüp karşı tarafa çıkıştım inanmayıp WhatsApp'tan faturanın fotoğrafını istedim. Daha sonra sisteme giriş yapıp sorguladığımda 3 Eylül tarihin de Samsun'da görünüyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım beni hatta beklemeye aldı ve sistemde kargomun hareketleri güncellendi kargo Mardin'e iade olmuş! Adres yetersizmiş! Şubeye gidip sordum dağıtıcı personel E. Bey adrese gelmiş bulamamış. Faturada belirtilen adrese gelse beni bulmuş olacak zaten. Tam bir hayal kırıklığı! Sonuç kargo yok karşı tarafa mahcup oldum mu oldum!

Etiketler :

Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülcan Özkan Y.
  22 Eylül
  01:03

  Bana hangi yollardan bilgilendirme yapıldı acaba? Merkezi arayıp şikayetimi dile getirdim size geri dönüş sağlancak dendi fakat halen arayan olmadı!
  Aras kargonun bu sıkayetin altındaki cevabı haricinde herhangi bir iletişimimiz olmadı!

 • 10 Eylül
  12:32

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52