09 Eylül 2016

Aras Kargo Teslim Edilemeyen Kargo!

Mardin'den adıma gönderilen paket için Aras Kargo'yu arayıp sorgulamama rağmen adıma herhangi bir gönderi olmadığı söylendi. Farklı zaman ve günlerde ısrarla arayıp sormama rağmen adıma bir gönderi olmadığı hatta gönderi olsa sistemde görüleceği söylendi. 8 gündür yok ortalıkta! Karşı taraf göndermedi diye düşünüp karşı tarafa çıkıştım inanmayıp WhatsApp'tan faturanın fotoğrafını istedim. Daha sonra sisteme giriş yapıp sorguladığımda 3 Eylül tarihin de Samsun'da görünüyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım beni hatta beklemeye aldı ve sistemde kargomun hareketleri güncellendi kargo Mardin'e iade olmuş! Adres yetersizmiş! Şubeye gidip sordum dağıtıcı personel E. Bey adrese gelmiş bulamamış. Faturada belirtilen adrese gelse beni bulmuş olacak zaten. Tam bir hayal kırıklığı! Sonuç kargo yok karşı tarafa mahcup oldum mu oldum!

Gülcan 20 Okunma

Cevaplar

  • Gülcan 22 Eylül 2016

    Bana hangi yollardan bilgilendirme yapıldı acaba? Merkezi arayıp şikayetimi dile getirdim size geri dönüş sağlancak dendi fakat halen arayan olmadı! Aras kargonun bu sıkayetin altındaki cevabı haricinde herhangi bir iletişimimiz olmadı!

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Eylül 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön