Aras Kargo Teslim Edilemeyen Kargo...

Tuğba B. |

52578146***36 no.lu kargom 04.12.2015 den beri çıkış şubesinde (demetevler) görülmektedir. Çağrı merkezi ile görüştüm en geç 7 Aralık'ta teslim edilmiş olması gerekiyordu tarafınıza dönüş yapacağız dendi ancak henüz bir gelişme olmadığı gibi artık takip no ile kargoyu bulamıyorum. Bir diğer kargom ise bodrumda bulunmama rağmen nedense Ortaca şubesine gönderilmiş.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba B.
  10 Aralık
  23:21

  Çağrı merkezinden 10.12.2015 de saat 11:24 de arandım. Kargomun fatura iptali olduğu için çıkışınin yapılmadığı şube ile görüşmem gerektiği söylendi. Benim ya da bana urunu bana gönderen firmanın fatura iptali yapmadığını söyledim. Demetevler şubesini defalarca aradıktan sonra ulaştım ve Murat Bey ile görüştüm. Fatura iptalinin olmadığını kargonun şubelerinden çıkış yaptığı ancak Nerede olduğunu bilmediklerini söyledi. KargoM kayıp, takip numaramı sistemden nedense silmisler bilgiye ulaşamıyorum. Çağrı merkezi ve şube başka şeyler söylüyor. Kargo ortada yok.

 • 10 Aralık
  11:29

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52