Aras Kargo Teslim Edilemeyen Gönderi!

Hayati E. |

Şirket tamamen çalışanların birbirinden habersiz olduğu bir ortama dönüşmüş. Ciddiyetsiz ve beceriksizler. Bir kargoyu şubeden alıp eve getirmek ne kadar zor olabilir ki. Cevap verme konusunda da son derece beceriksizler.

Cumartesi günü için teslim edilmesi gereken bir gönderim var fakat kargo gelmedi. Yarım gün çalıştıkları içinde telefonlara cevap vermiyorlar. 444 25 52 numaralarına da ulaşılamıyor. İnternet sitesindeki canlı destek hattı içinde sanırım 1 kişi çalışıyor ki yaklaşık 30 dakikadır beklemem rağmen hala 32 kişi var önümde.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayati E.
  29 Aralık
  18:07

  Kargo yola çıkalı bugün 7 gün oldu. Hala şubeden getirmeyi başaramadılar.

 • Hayati E.
  28 Aralık
  16:53

  Buraya cevap yazmalarını sadece potansiyel müşterilere "ilgileniyoruz" diyebilmek için yazıyorlar. Gerçek anlamda sorun çözme gibi bir becerileri de yok bu konuda bir istekleride olduğunuda düşünmüyorum. Gün içinde defalarca görüşmeme rağmen hala kargomu alamadım. Bu kadar umursamaz olabilmeleri gerçekten çok ilginç. Sanki ısrarla işini sevmeyen ve beceremeyen insaları bir araya toplamışlar gibi. Çok yazık. Bir daha kesinlikle ve kesinlikle bu kargo firmasını tercih etmem.

 • 28 Aralık
  12:28

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52