Aras Kargo Teslim Edildi Yazmış Ama Teslim Edilen Birşey Yok!

Mehmet Akif Ç. |

Aras Kargo kurumsal müşterisi olduğum firmanın bölüm sorumlusuyum. Aras Kargo İstanbul Moda şubesinde sürekli gol yemekteyiz! Kargoyu gönderiyorum kurumsal ekrandan takip ettiğimde müşterime teslim edildi bilgisi yazıyor, fakat müşteri beni ne zaman ararsa o zaman uyanıyorum ve moda şubesini arıyorum telefonu açan bir hatun var ben sizi arayacağım yok şöyle oldu böyle oldu laf ebeliği yapıyor. Kısacası bir ali cengiz oyunuyla sürekli bizi yanıltıyorlar.

Ben böyle uyuz bir şube görmedim! Teslim etmediysen gerekçeni söylersin ne kardeşim teslim etmediğin ürünü teslim edildi birde kafadan isim üretiyorlar. Şikayetim var İstanbul Aras Kargo Moda şubesinden, bu üçüncü sıkıntım bir daha kargo göndermeyeceğim...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama Web Kargo Takip Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  11:03

  Merhaba;
  Müşterimiz ile görüşülmüştür. Kargosunun teslim edilmemesi yönündeki bildirimi gerekli aksiyonların alınması amacı ile ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Söz konusu kargonun teslimatı sürecinde yaşanan sıkıntı nedeni ile müşterimizden özür dilenmiş olup, alıcı müşterimize de bilgi verilmesi yönündeki talebi üzerine alıcı müşterimiz aranmış fakat kendisine irtibat bilgilerinden ulaşılamamıştır. Gün içerisinde alıcı müşterimize ulaşılarak tarafına bilgilendirme yapılacaktır.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52