Aras Kargo Teslim Alan Elemanlar Çok İlgisiz, Dikkatsiz Ve Saygısız!

Ahmet E. |

Aras Kargo Beşyol şubesinde son 1 aydır yeni 2 eleman var ve her seferinde gönderilerimde sorun oluşturuyorlar. Son problem gönderi kodunu belirttiğim ürüne tüm gerekli bilgileri not kağıdına yazarak ürünün üzerine yapıştırdım (tüm ürünlerde bunu yapıyorum).

SanalPazar.com üzerinden sattığımı özellikle belirttim, oysa sitenin verdiği satış kodu vs. herşey yazıyor kağıtta ama arkadaşlar o kadar ilgili ki söylediğim sözlerin birini bile anlamadan max. 5 liraya gidecek ürünü 6.70 TL'ye normal bir şekilde sisteme girmişler. Ben tüm müşterilerime ürünlerinin en fazla 5 TL'ye geleceğini vadediyorum ve müşterim sitenin verdiği satış kodu ile daha ucuz gelmesi için adrese değil şubeye göndermemi istedi.

Etiketler :

Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet E.
  23 Ekim
  14:16

  Teşekkür Ederim. Umarım Bu Sorun Ortadan Kalkar.. Sadece Ben Değil Tüm Beşyol Şubesini Kullanan Müşteriler de Gönül Rahatlığı ile Şubenizle Çalışır.. Saygılar

 • Ahmet E.
  23 Ekim
  14:14

  Böyle insanlarla Çalışmak Bu Kadar Büyük Firmayı Lekeliyor ve Müşteri Kaybına Neden Oluyor. Ve Bu Şikayet ile ilgili Eminim ki Bu iki Çalışana Herhangi Bir Yaptırım yada Uyarı Olmayacaktır..

 • 23 Ekim
  10:20

  Merhaba;
  Konu tarafımıza da yansımış olup, kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52