28 Ekim 2016

Aras Kargo Telefonu Yüzüme Kapattılar!

Apartmanın zili çalışmadığı için kendi daireme ait kapı zilinin üzerine bu durumu belirten bir not ve telefon numaramı yazmıştım. Bütün gün evde olmama rağmen kurye kapıya "kargonuz size ulaşamadığımız için teslim edilememiştir. " notu bırakmış. Bunun üzerine notta yazan şube numarasını aradım, durumu anlattım, (Çanakkale Truva şubesi) kargonun halen dağıtımda olduğunu söylediler ve bana kuryenin numarasını verdiler. Kurye C*** beyi aradığımda tekrar gelemeyeceğini söyledi.

Ben de ne yapabileceğimizi sorarken C*** bey şubeyi ara deyip telefonu suratıma kapattı. Bunun üzerine tekrar şubeyi aradım. Yaşadığım sorunu izah ederken şubede çalışan beyefendi de telefonu suratıma kapattı. Gerçekten takdir edilesi bir müşteri memnuniyeti anlayışı. Tamam zil çalışmıyor diye beni aramak zorunda değiller ama aramak çok zor olmamalıydı. Ki telefonu yüzüme kapatmaları kabul edilebilir bir şey değil.

Mehmet 32 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön