19 Ekim 2016

Aras Kargo Tazminat Ödemiyor!

60 gün önce kaybolan kargomun tazmini için yaklaşık 40 gün öncesinde tazmin belgelerini kendilerine iletmiştim. 10 gün öncesinde genel müdürlükten aranmış olup tazmin sürecimin onayladığını ve paranın önümüzdeki hafta yatırılacağını öğrendim. Ancak hafta geçmesine rağmen para yatırılmadı ve benimle iletişime geçilmedi. 10 gündür günde 2 kere olmak üzere çağrı merkezi ve genel müdürlüğü aramaktayım. Size geri döneceğiz demelerine rağmen aramıyorlar. Bu kadar asılsız beyan, böyle sorumsuzluk görmedim. Bu açtığım 2.şikayet başlığı ve hala, aylardır çözüm yok. Böyle bir hizmet anlayışı yok. Aras Kargo önem taşır diye reklam yapmak kolay, hani madem önem taşıyor benim kargom nerede?

Ahmet 230 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 19 Ekim 2016

    Defalarca kez söylememe rağmen beni saat başında değil ara vakitte aradılar. Çalışanların durumdan ve birbirinden haberleri yok. Saat başlarında arama talep ediyorum. Bu durumu daha önce de size ikaz ettim okulda olduğumu ve sadece saat başları müsait olduğumu söyledim. Az işinizle alakalı olun.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön