21 Nisan 2015

Aras Kargo Taşocağı Şubesinde Kargom Verilmedi!

İstanbul içi bir kargom Hasırcılar şubesinden gönderici kişinin ismi Aydın olmasından dolayı malım Aydın'a gitti ve defalarca aramamdan sonra malımın ertesi gün bana teslim edilebileceğini söylediler başımdan kaynar sular indi çünkü o gün malı Kosova'ya gitmek üzere teslim etmem gerekiyordu. Bir daha ki gönderim 1 hafta sonra idi. Ertesi gün oldu ve kargom halen yoktu Hasırcılar şubesi kargomun İstanbul'da olduğunu müşteri hizmetleri ege bölgesinde gözüktüğünü Taşocağı şubesi henüz öyle bir kargonun ulaşmadığını söyledi. Bunun üzerine Taşocağı şubesi ile telefonda münakaşa yaşadım ve kargomun orada olduğunu ama kralı gelse alamayacağını söylediler. Polisle gitmeme rağmen kargom verilmedi.

Uğur 302 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Nisan 2015

    Kargo No..: hg601113

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Nisan 2015

    Merhaba; Müşterimizden kargo bilgilerini alabilmek adına e posta yoluyla detay istendi. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

  • Uğur21 Nisan 2015

    İşin entresan yanı müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen lütfedip 1 kere dönmediler, oysa en kısa sürede cevap verilecekti 1 hafta oldu cevap yok? Bu sorumsuzluğunuzun sebebi nedir? İnsanlar sizlere mallarını emanet ediyorlar Türkiye turu attırıyorsunuz yanlışlıkla ve söz verdiğiniz zamanda ulaştırmıyorsunuz birde sanki Ramazan kumanyası verir gibi rahat tavırlar içerisinde malınızı ancak ertesi gün alabilirsiniz diyorsunuz (3. Gün)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön