Aras Kargo Süreyya Paşa Şubeniz Telefonları Açmıyor!

Tuna Ö. |

Bugün şube telefonlarınızı 37 defa aradım kargolarımızı niye çıkarmadınız diye sormak istiyoruz fakat telefonu açan yok meşgule veriyorlar. Nasıl irtibata geçmemiz hakkında lütfen bilgi verir misiniz?

Etiketler :

Şube Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuna Ö.
  13 Kasım
  14:14

  Allah Aşkına süreyyapasayı düzeltin ya da başka çözüm bulun başka şube ile çalışalım çaprazmalardan, kesilmeyen kargolardan artık bıktikkkkkkkkkkk

 • Tuna Ö.
  03 Kasım
  09:38

  5302051357745 No.lu kargo 21 Ekim'den bu yana bize teslim olmuyor sebebini lütfen söyleyiniz Gönderen şube ve alıcı şube ikisi de kargo bende değil diyor nasıl olucak?

 • Tuna Ö.
  03 Kasım
  09:34

  Kurumsal Müşteriniz olarak lg863837 takip No. İle verdiğimiz paketi çalıştığımız süreyyapaşa şubesinin aynı bölgede olmasına rağmen teslim etmiyorlar ve telefonlarına bakmıyorlar bizde gidip ürünü kendi aracımızla aldık ve müşteriye teslim ettik sizce normal mi? Keşke kargoya vermeyip biz teslim etseydik, hem kargo parası ödüyoruz hem de alıp kendimiz teslim ediyoruz fiyasko... .

 • 26 Ekim
  14:15

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52