24 Aralık 2014

Aras Kargo Sürekli Ürünlerimizi Yanlış Yere Götürüyor!

Ben Akel Tekstil adına yazıyorum. Dün yine Aras Kargo Kestel Şubesi ile gönderdiğimiz Markafoni ve Jade Tekstil'e gitmesi gereken kargonun tamamının Markafoni'ye kolilerin ve faturalarının teslim edilmesi çok büyük bir sıkıntıya yol açtı.

Bu karışıklıkların sürekli yaşanması kolilerin ve faturaların üzerilerinde adresleri dahi yazmasına rağmen ürünlerin farklı yerlere gitmesi ya da faturalarının kaybedilip kargoda haftalarca bekletilmesi bizi hem mali olarak hem de müşterilerimizle sıkıntıya sokmaktadır. Bu konuda sorumluların uyarılmasını ve konuya acil bir çözüm getirilmesini rica ediyorum.

Ebru 1.255 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Aralık 2014

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

  • Ebru 24 Aralık 2014

    Daha öncesinden de sıkıntı yaşadığımız ve sonucunda bizi zor durumda bırakan konuları '[email protected]' mail adresinde Hatice Hanım'a iletmiştik fakat hiçbir dönüş olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön