13 Şubat 2014

Aras Kargo Sürekli Gecikme!

Kargom 11 Şubatta Ankara’da idi. 12 Şubatta 12:45, 15:03, 17:38 ve 19:33’te Aras Kargo müşteri hizmetlerini aradım. Sırasıyla gecikme için özür dilendi, bugün (Çarşamba günü) kesinlikle teslim edilecek dendi, kargonuz araçta bütün paketler dağıtılana kadar araç dağıtımını yapar dendi. Son aramada araçlar 20:00’a kadar dağıtım yapar dendi. 20:05’e kadar şirkette bekledim.

Bugün 09:16’da aradım. Şube not düşmüş; bulunduğum bölgeye sadece sabahları dağıtım yapılıyormuş. 9’dan itibaren ofiste olmam bir yana şube 4 müşteri temsilcisini yalancı konumuna düşürüyor. Benim ağzımdan da asılsız sözler söyleniyor. Müşterinin (yani benim) isteği üzerine şubeden alınmak üzere bekletiliyormuş paketim. Adını siz koyun artık.

Akın 66 Okunma

Cevaplar

  • Akın18 Şubat 2014

    Ankara içinde 3 gün geciken bir kargo sözkonusu. Firmanın durum hakkında hem kendi ağzından hem de benim ağzımdan yalan söylemeleri söz konusu. Dolayısıyla zaruri bir durum olmadıkça bir daha kesinlikle tercih edeceğim bir firma değil. Alışveriş yaptığım siteye de bu bilgileri verdim ve aras kargo dışında bir alternatif yoksa artık alışveriş yapmayacağımı söyledim. Açıkçası farklı firmalar içerisinde ilk defa bu kadar sorunlu bir kargo süreci yaşadım.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Şubat 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön