Aras Kargo Şubeler Telefona Bakmıyor!

Fatih S. |

Ben böyle bir firma görmedim Erzincan'da 2 tane şubeleri var 2 side birbirinden kötü, 4 numaraları var arıyoruz açmıyorlar meşgule atıp duruyorlar. Şubelere gittim arayıp telefonu cebime koydum müsait oldukları halde telefonu meşgule attılar cep telefonlarını gördüm. 48 cevapsız arama hiç kimsenin aramalarına cevap vermiyorlar Cuma günü bizzat gittim ki kargomu alayım teslimatta dediler. Bugün Pazartesi saat 18.00 oldu hala teslim edilmedi yazık.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih S.
  06 Ocak
  14:47

  20 Kasım'da yine şikayet ettim çalışanlar uyarıldı bir daha olmayacak dendi ama daha kötüye gidiyorlar. Cuma günü 3 adet kargom geldi 1 tanesi teslim yapıldı diğerleri nerede diyince pazartesiye ancak teslim edilir dedi kurye. Cumartesi dağıtım yapılmıyormu? Bugün pazartesi zaten bugünde teslim edileceği yok bugün tam 26 kere aradım yarışında meşgule attılar yarısında çalıp cevap vermediler şubeye gidiyorum teslimat aracında diyorlar ama gelen giden yok İllahlah ettim Aras Kargo'dan 1 kargomda sorunsuz gelsin verilen paralara yazık günah çalıştığım firmalar arasla anlaşmalı olmasa zaten hiç isim olmaz. Yeter artık çalışanlarınızı mı değiştiriyorsunuz Uyarıyor musunuz artık düzeltin 1 kere telefo

 • Fatih S.
  04 Ocak
  15:58

  Degisen hiçbir şey yok bir firmanın ismi bu kadar kotulenebilir

 • 15 Aralık
  13:02

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52