Aras Kargo Şube Ve Müşteri Hizmetleri Saatleri Bilmiyor!

Ercan Y. |

Müşteri hizmetlerinize şubeden kaça kadar gönderi yapabiliriz diye mail attım, Hafta içi 18:00'e kadar gönderebilirsiniz cevabı geldi.

Gelen maile karşı 28 desilik bir koliyi göndermek için 6 km uzakta bize bakan Kavacık Aras Kargo şubenize gittim (Kiler arkası) 29.04.2014 saat 17:05'de oradaydım, kendileri kapıya 17:00 sonra gönderi yapılamamaktadır diye yazmışlar ve benim gönderimi almadan geri çevirdiler. Orda bulunan şube müdürü, müdür yardımcısı ve personalede tek tek sizden gelen maili gösterdim bu saatlerin yanlış olduğunu ve istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz dediler, gelen mailin kimden
geldiğini ve gönderi tarihini not ettiler beni kargomu teslim almadan geri gönderdiler.

Etiketler :

Geç Teslim Alma Çalışma Saatleri Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan Y.
  14 Haziran
  14:04

  bir değişiklik olmadı hala telefon bile açmadılar

 • Ercan Y.
  15 Mayıs
  12:44

  hala bir gelişme yok, ne kadar çok hızlılar değilmi :)

 • Ercan Y.
  02 Mayıs
  14:30

  Çok hızlı olmadıkları için hala bir gelişme olmadı

 • 30 Nisan
  16:02

  Merhaba;
  Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52

 • Ercan Y.
  30 Nisan
  10:54

  Kapıdan 444 2552 müşteri hizmetlerinizi aradım, şubeden kargo kaça kadar göndere bilirim diye sordum bana onlarda 18:00 cevabını verdi, ben şuan kapıdayım 17:10 geçiyor ve kargomu almıyorlar diye belirttim bugün göndermem gerekiyor haber verin alsınlar dedim, böyle bir hizmetimiz yok sadece şikayet oluşturabiliriz, görüştüğüm personalden daha üstüne müdürüne aktarmasını istedim böyle bir işlemimiz yok dedi ve şikayet kaydı oluşturdular.

  Sizden gelen bilgilerle kargo göndermeye gittim ve elimde koca bir koliyle kapıda kalarak mağdur oldum, bu konuda hatalı kimse gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.