Aras Kargo Şube Telefonlarına Bakmıyor!

Süleyman T. |

İzmir Karşıyaka Serinkuyu Aras Kargo şubesi internette verilen telefonlarını açmıyor. Telefonlar ya çağrı merkezine yönlendirilmiş ya da meşgule atılıyor. Bu ne ciddiyetsizliktir? Bunların keyfini bekliyorum kargomun nerede olduğunu bulmak için. Müşteri telefonunun meşgule atılması nerede görülmüş? Ben böyle laubalilik, böyle ciddiyetsizlik görmedim.

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman T.
  05 Mayıs
  13:08

  10 gündür gerekli incelemelerinizin yapılmasını ve bana bilgi vermenizi sabırsızlıkla bekliyorum aras kargo...!!! Sanırım Amerika'dan uzmanlar çağırdınız konuyu incelemesi için...!!!Ancak onun için bu kadar uzun sürer inceleme....!!!Bu arada şikayet var siteside şirketlerin verdiği bu tarz cevapların peşine düşüp doğrumu değilmi diye incelemesini isterdim.Çünkü şirketler bu tür cevaplar yazıp konunun üzerine düştükleri imajını yaratıp ilgilenmiyorlar,unutturmaya çalışıyorlar fikrindeyim.Tabi işi ciddiye alıp gerçekten müşteri menuniyetine önem veren şirketleri ayrı tutuyorum.Yukarıda şikayetini yazdığım,günü geçirme çabası içinde olan kuruluşlara gerekli takibin yapılması yerinde olur.Yalan söylüyorlar çünkü..

 • 25 Nisan
  15:14

  Merhaba;
  Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla


  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52