25 Nisan 2014

Aras Kargo Şube Telefonlarına Bakmıyor!

İzmir Karşıyaka Serinkuyu Aras Kargo şubesi internette verilen telefonlarını açmıyor. Telefonlar ya çağrı merkezine yönlendirilmiş ya da meşgule atılıyor. Bu ne ciddiyetsizliktir? Bunların keyfini bekliyorum kargomun nerede olduğunu bulmak için. Müşteri telefonunun meşgule atılması nerede görülmüş? Ben böyle laubalilik, böyle ciddiyetsizlik görmedim.

Süleyman 93 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman05 Mayıs 2014

    10 gündür gerekli incelemelerinizin yapılmasını ve bana bilgi vermenizi sabırsızlıkla bekliyorum aras kargo...!!! Sanırım Amerika'dan uzmanlar çağırdınız konuyu incelemesi için...!!!Ancak onun için bu kadar uzun sürer inceleme....!!!Bu arada şikayet var siteside şirketlerin verdiği bu tarz cevapların peşine düşüp doğrumu değilmi diye incelemesini isterdim.Çünkü şirketler bu tür cevaplar yazıp konunun üzerine düştükleri imajını yaratıp ilgilenmiyorlar,unutturmaya çalışıyorlar fikrindeyim.Tabi işi ciddiye alıp gerçekten müşteri menuniyetine önem veren şirketleri ayrı tutuyorum.Yukarıda şikayetini yazdığım,günü geçirme çabası içinde olan kuruluşlara gerekli takibin yapılması yerinde olur.Yalan söylüyorlar çünkü..

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Nisan 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön