16 Nisan 2013

Aras Kargo Sözleşmeye Uymamak!

Ben ufak bir girişimde bulunarak bir e-ticaret sitesi açtım .Ve Aras Kargo firmasıyla sözleşme yapmak için şubeye gittim. Allah razı olsun şube mudur ve personeli çok yardımcı oldu ve sözleşmeyi yaptık. Daha sonra 2 hafta önce (7 ay firmayla çalışırken) sözleşme mi tek taraflı fesih etme hakkın kullanıp sözleşmeyi iptal ettiler.

Belirttikleri madde belli bir kotayı geçmiyormuşum. Ben de bu cümleyi duyunca o zaman zam yapsınlar gerekli şekilde devam edelim diye mail attırdım ama maalesef kimse umursamadı. Türkiye Ekonomisine bu kadar katkısı var işte firmanın.

Derin 130 Okunma

Cevaplar

  • Derin 22 Nisan 2013

    Yalanın Bu Kadarı "KİMSE BANA BİLGİ VERMEDİ". Beni İlk Başta Aras Kargonun Merkezinden bir bayan aradı gerçek anlamda iyi niyetli ve çözüm noktası bulma taraftarı biriydi ve kendinin fazla bu konuda bilgisi olmadığını bölgeme bakan arkadaşları yönlendireceklerini söyledi. Ama Bir firma bu kadar mı sorumsuz olur.Ne arayan ne soran var . İnşallah bu yazdıklarımı seo veya genel bölge sorumluları görür ..

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba , Müşterimize sözlü bilgi verildi sözleşme ile ilgili bilgilenidrme yapıldı ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön