14 Ekim 2016

Aras Kargo Sorumsuzluk,  Saygısızlık Had Safhada!

14.10.2016 tarihinde saat 10.00 civarında şubeyi arayarak bugün evde olamayacağımı kargoyu bugün almam gerektiğini, bu yüzden de şubeden teslim alacağımı söyledim. Fakat şubeden 1 saat sonra telefon ile aranarak ürünümün bulunamadığı ve dağıtıma çıkarıldığı söylendi. Bulamadıkları ürünü dağıtıma çıkarıyorlar:). Daha sonra aciliyetini belirtmem üzerine bir şey yapamayacaklarını belirttiler. Ben de bunun üzerine sinirlenerek Aras Kargo müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım saat 11.15 gibi kendileri görüşüp dönüş yapacağını söyledi fakat dönüş yapan olmadı. Bu süreç sonunda saat 12.00 civarında tekrar arayarak durumu belirttim fakat hiçbir konuda yardımcı olmayarak tam tersine müşterinizi daha da sinirlendirerek telefonu kapatmama neden olundu (S*** Hanım) bu süreçte bütün telefon kayıtları kayıt altında olduğunu belirttiniz ve ben bu süreçteki konuştuğum herkesten şikayetçiyim.

Ahmet 141 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 14 Ekim 2016

    Şirket tarafımla görüşme sağlayıp geri dönüş yapacağını söylemiş fakat yapmamıştır vaat ettiklerini yapmak konusunda büyük bir sorun yaşamaktadır.

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön