16 Aralık 2015

Aras Kargo Sistemsel Sorun Nedeniyle Geciken Kargomun Son Durumu Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Online chat yoluyla kargo takip numaramı bildirerek gecikmiş olan kargomun son durumu hakkında bilgi almak istedim. "Sistem problemi" yaşadıkları sebebiyle bilgilerimize ulaşamadıklarını belirttiler. İkiz bebeklerimizin mamaları gecikti ve sistem sorunu dolayısıyla da kargonun son durumu hakkında bilgi alamıyoruz.

Sistem ne zaman düzelecek? Diye sorduğumuzda "en kısa sürede" dediler. Şikayet için genel müdürlük, halkla ilişkiler, müşteri ilişkileri müdürü gibi yetkili e-posta adresi istedim. Vermediler. "Bize ulaşın" kısmından gönderin dediler. Oysa "bize ulaşın" formunda il ve şubeler seçme şıkları var ve sistem sorununun şubelerle ilgisi yok.

Onur 68 Okunma

Cevaplar

  • Onur 16 Aralık 2015

    Mağdur olan biziz gönderici değil. "Mağdur ve Alıcı" olarak şikayet ediyoruz. Mağdur ve alıcı olan bizimle muhatap olmanız gerekirken gönderici ile muhatap oluyorsunuz. Sistem sorunu giderildi mi? Önce koşuyolu- varış hatası - setbaşı vb. Diye diye geciken kargomuzun son durumunu ne zaman öğrenebileceğiz?

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Aralık 2015

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön