Aras Kargo Silivri Şubesi Kargomuzu Almamakta Kararlı!

Serhat S. |

Aras Kargo Silivri şubesinden kargomuzu teslim almalarını istedik. Fakat Bu gerçekleşmedi. Ardından internet üzerinden "kargomu teslim al" formunu doldurup kargomuzu teslim almalarını istedik. yine gerçekleşmedi.

Aras Kargo çağrı merkezini son üç gün içerisinde 5 kez arayıp aynı isteği belirttik yine kargo teslim alınmadı ve her seferinde genel merkez kendilerine şube tarafından kargo teslim alındı bilgisi verdiklerin söylediler.

Bunu söylemelerine rağmen kargomuz hala teslim alınmadı ve hala hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Özellikle Silivri şubesinde daha sonra ise çağrı merkezinden şikayetçiyim çünkü Silivri şube merkeze kargoyu aldık diye bilgi veriyorlar. Çağrı merkezi ise sorunu çözemedi.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  09:33

  Merhaba,

  Konu hususunda Serhat Bey'e e-posta yolu ile ara bilgilendirme yapılmış olup, bildirim ile ilgili gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

  şikayet öncelikli olarak çözülerek Serhat Bey'e yazılı&sözlü bilgi aktarımında bulunulacaktır.

  sizin nezdinizde yaşanan sıkıntı adına son derece üzgün olduğumuzu müşterimize bir kez daha ifade eder, herhangi bir soru/sorunda bize iletişim bilgilerimizden ulaşabileceğini belirtiriz.

  saygılarımızla.

  ARAS KARGO A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

  444 25 52