Aras Kargo Sigortanın Karşılayarak Yenilemesi.

Zübeyde K. |

Bugün teslimi gerçekleştirilen ürünlerin kırık ulaşmış olduğu görüldü. Kargoyu getiren görevli personele sandıktaki yıpranma söylendi. Kontrol etmemizi bir sorun çıkarsa sigorta kapsamında olduğunu firmaya konuyu iletmemizi belirtiler. Bu hafta içinde alınan 2. kargo teslimatı ürünler hırpalanmış gelişi güzel adeta atılarak istiflenmiş gibi kırık, çökük hasarlı ulaştırılmıştır. İlk kargoda gecikmenin yanı sıra teneke ürün kutularının hasar gördüğü hala açılmamış olduğundan görülebilir. Henüz elektronik ürünler kontrol edilmedi, mutfak doğrama setlerinin de oldu pakette ilk kontrol ettiğim Nicer Dicer Plus Doğrama setlerini kullanılmaz duruma getirilmiş Karşılanması yenilenmesi talebimdir.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zübeyde K.
  01 Ağustos
  00:27

  Nisan ayında alışverişim sonrası anlaşmalı kargo şirketi olan Aras Kargo'nun teslim alarak alıcıya hasarsız teslim etmesi gereken ürünler maalesef üzerinde kırılır ibaresi olmasına rağmen karton kutunun gelişi güzel nakledilmesiyle bize telsiminde bile hasarlı halini getiren personellerine ilettiğimde açın bakın bir sorum varsa ' t ' Şubemize iletin dedikleri durumu, bahse konu şubesi birkaç defa aramama rağmen aynı gün içinde ulaşamayınca Şikayet Var'a bildirmiş kendilerden yardım talep etmiştim Sonuç ne arayan oldu ne soran. Ciddiye alınmadık galiba. aras reklamın iyisi kötüsü olur. bedel tahsilli teslimde kusur sigorta kapsamında olmalı ilgisiliğiniz müşteriye saygısızlıktır.

 • Zübeyde K.
  30 Mayıs
  21:33

  kayıp aranıyor? Aras Kargo sanırım üzerini örttü nasıl olsa kargo bedelini peşin peşin alıyorlar vatandaştan. vatandaşın kargosuna zarar verilmiş önemli değil. hem bir değil birkaç kargo aynı. galiba bunları da allah\'a havale etmekle ve nakliye bedelini de haram etmekle yetineceğim bu gidişle.

 • Zübeyde K.
  21 Nisan
  00:49

  bugün 20/04/2015 ne arayan ne soran oldu Aras Kargo şirketi samimiyetinizi ve sigorta garantili işleminizi göreceğim umarım.

 • 13 Nisan
  11:00

  Merhaba;

  Konu tarafımıza da yansımış olup ilgili birimlerimize iletilmiştir, gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir.

  Saygılarımla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52

 • Zübeyde K.
  11 Nisan
  15:34

  Ürün adedi 5 (Beş) adettir ve 5 tanenin beşi de kargo yerleştirme ve taşıma sebebiyle hasar görmüş kullanılamayacak duruma getirilmiştir. Bugün çok üzgünüm çok adeta param çöpe atıldı.

 • Zübeyde K.
  11 Nisan
  14:34

  henüz görüşme yapılmadı mesajıma ilave bilgilersunulmuştur.
  alıcı i. h. k /ANKARA Fatura No..: 5311825851786
  Gönderi No..: h1825851
  teslim alma tarih ve saati: 11/04/2015 saat:12:00-12:30 civarı.
  çağrı merkezine mesaj bırakıldı. hafta sonu mağdur edilmemek adına sesimizi bu sayfadan da duyurmak zorunda kaldık. umarım hizmet sektörü şirket sigorta bedeli ile ürünleri yeniletir bizleri daha fazla üzmez. bu hafta içinde paketlerin istif ve taşınması kaynaklı 2. hasarlı teslimidir. 
  Şikayetvar\'a teşekkürler iyi ki varsınız...