23 Ocak 2014

Aras Kargo Şaka Gibi Kargo Firması!

Samsun Rasathane'deki Aras Kargo şubeSİ 3 gün önce teslim edilmiş kargomu hala getirmedi. Aradığımda şubedeki bayan resmen eğlendi benimle. Konuşmanın ortasında hangi kurumdasınız dedi, şu kurumda, ekranda adresim yazmıyor mu zaten dedim. Yok o kadar detaylı yazmıyor dedi. Nasıl yani o sokağa gelip dolanıyor musunuz kurumu bilmeden dedim. Cevap: evet öyle oluyor galiba!

Konuşmanın devamında; önce gelip beni bulamadıklarını söyledi, ben ısrarla gelmediklerini söylediğimde beni bekletip yaptığı konuşma sonrası; arkadaş gelip gelmediğini hatırlamıyormuş, yarın sabah kargoyu tekrar yola çıkaracağız dedi.

Bu kadar rahatlık, böyle amatörce çalışma sistemini daha önce hiçbir kargo firmasında görmedim çok yazık.

İşıl 86 Okunma

Cevaplar

  • İşıl 27 Ocak 2014

    bu zamana kadar cidden pek çok kargo firması ile çalıştım hiçbirinde bu denli rahatlığa, böyle sorumsuz lakayt personellere rastlamadım. resmen dalga geçiyorlar müşterilerle. nerden bulaştım bunlara ben, vallahi bıktırdılar.

  • İşıl 27 Ocak 2014

    bırakın ya ne bilgilendirmesi, siz kargoları doğru dürüst teslim edin başka şey istemez, nerden bulaştım size, nasıl bir kafayla sizi tercih ettim, bir daha mı, tövbeler olsun.

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Ocak 2014

    Merhaba; Konu kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmış olup, müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön