11 Şubat 2014

Aras Kargo Saat 08:00'da Şubeye Ulaşan Kargo Bugün Teslim Edilmiyor!

Dün Aras Kargo'ya teslim edilen paketim bugün sabah saat 08:00'da şubeye ulaşıyor ama şube bu kargonun teslimat adresi benim bölgemde değil diyerek diğer şubeye sevk ediyor. Şunu belirtmek isterim ki teslimat adresi bahsi geçen iki şubenin ortasında.

Kargo bugün teslim edilmeyecekmiş, yani ben burdan şunu anlıyorum Aras Kargo'da müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Ayrıca kargo takip numarası ile sitenizden giriş yapıyorum ama kayda değer bir veri görüntülenmiyor, kargomun geçmiş hareketlerini göremiyorum.

Eskiden daha iyi bir kargoydu ama tadı kaçmış artık. Şikayetimi buraya yazmadan önce çağrı merkezinizi aradım, çözüm bulamayacaklarını ve kargomun gün içinde teslim edilmeyeceğini teyit ettim.

Gökhan 65 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 11 Şubat 2014

    Çözüme ulaşılamadını beyan etmek isterim standart bir özür mesajından ibaret, burda müşteri babında ne yazdığımız firma adına bir şey anlam ifade etmemekte, bunu yine görmüş oldum. Ama siz her ne kadar umursamanızda mesajımda yazdığım sebepler sadece benim adıma değil diğer şahıslar adına da bir problem teşkil edecektir ve siz de sık sık karşılaşacaksınız bu durumla. Aras Kargo'nun kalite babında gerilediğini gördüm. saygılarımla...

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Şubat 2014

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön